Zakończyła się „Przasnyska kilometrówka”. Mega wyniki Magdaleny Tabaki i Daniela Kiełka.

Zakończyła się listopadowa edycja zabawy biegowej „Przasnyska kilometrówka”. Uroczysta dekoracja zwycięskich drużyn odbyła się wczoraj w Przasnyszu.

Zabawa polegała na przebiegnięciu jak największej ilości kilometrów przez drużynę złożoną z 5 osób w czasie jednego miesiąca – listopada. Zawodnicy mieli pełną dowolność wyboru trasy i terminu biegów. Wyniki były zbierane na podstawie danych z aplikacji elektronicznych dedykowanych biegaczom. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn.

Intensywność treningów była naprawdę imponująca, Niezależnie od warunków atmosferycznych, pory dnia, zmęczenia mięśni i obowiązków domowym biegacze przemierzali niesamowite odległości. Niekiedy treningi odbywały się dwa razy dziennie. Każdy zawodnik dawał z siebie wszystko niezależnie od poziomu zaawansowania.

Ostatecznie w „kilometrówce” zwyciężyła drużyna: SPRINTERZY OSKARA, która łącznie przebiegła – 1282 km. Drugie miejsce zajęła ekipa SZWAGRY I SZWAGIERKI przebiegając 1014 km. Trzecie miejsce zajęła drużyna IDĘ BIEGAĆ z wynikiem: 955 km.

W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjni byli: Magdalena Tabaka, która w ciągu miesiąca przebiegła 269 km oraz Daniel Kiełek z niesamowitym wynikiem – 443 km.

Źródło KS Przaśnik Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments