Z ostatniej chwili! BMW wjechało w sklep na ul. Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu. [AKTUALIZACJA]

Jak zostaliśmy przed chwilą poinformowani na ul. Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu doszło do wypadku drogowego. Osobowe BMW uderzyło w kamienicę znajdującą się na skrzyżowaniu z ul. Ciechanowską.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych. Nie wiadomo też co było jego powodem. Na miejscu nadal działają służby, a ruch odbywa się wahadłowo. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja

Jak informuje KP PSP Przasnysz kierujący pojazdem osobowym BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem osobowym VW Golf na skrzyżowaniu ulic św. Stanisława Kostki i Ciechanowskiej.

W chwili przybycia straży pożarnej uszkodzone auta stały na chodniku. Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby, po dwie osoby w każdym aucie (w tym jedno dziecko). Nikt nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu zasilania elektrycznego w uszkodzonych samochodach oraz zebraniu rozlanych płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległy przody samochodów osobowych BMW E46 i Volkswagen Golf.

 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
Seba
2 lat temu

O ja, szkoda fury, jeszcze wiele dup mogła zawinąć 🙁

Sebastian
Sebastian
2 lat temu
odpowiada  Seba

Masz rację Seba.

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Jak się nie umie jeździć to proponuję rower ?