Wielkie sprzątanie nad zalewem w Chorzelach

W niedzielę, 17 marca nad zalewem w Chorzelach odbyło się wielkie sprzątanie. Organizatorem akcji było Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 68.

 

– Nasza pierwsza akcja sprzątania zalewu w roku 2024 dobiegła końca. Efekt dzisiejszych prac przyniósł zamierzony cel, zbiornik znów wygląda ładnie i przede wszystkim czysto. Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne nasze akcje i imprezy. Bardzo prosimy o uszanowanie czystości na zbiorniku – informują organizatorzy.

Po zakończeniu sprzątania zalewu uczestnicy integrowali się przy wspólnym ognisku.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Moris
Moris
2 miesięcy temu

Kiedy odbędzie się akcja sprzątania zalewu w Karwaczu? Wycinka trzcin od strony lasu aby dogodnie można by połowić ryb jak za dawnych lat?

Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu
Reply to  Moris

Po wyborach jak bedzie nowy wójt

Janek
Janek
2 miesięcy temu

No niezły b…., bałagan w tej Chorzeli. Chorzelacy to świntuchy, no chyba, że przasnyszanie przyjechali i ten chlew tam zostawili, to już inny temat.

Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu
Reply to  Janek

I tak powiedzą że to przasnysz zaśmieca ,a gdzie władze nie widać aby sprzątały

Chorzelakowiczówna
Chorzelakowiczówna
2 miesięcy temu

Jaka ściema! Kupili papierosy, rozsypali całe i zrobili zdjęcia. Hehehe

Nafta
Nafta
2 miesięcy temu

Żołądkowa tradycyjna cieszy się popularnością

ANDRZEJ
ANDRZEJ
2 miesięcy temu

Ten „porządek ” zostawiają ci którzy nad tym zalewem najczęściej przebywają . Trudno podejrzewać ,że przeciętny mieszkaniec Chorzel odwiedzający to miejsce kilka razy w roku zabiera ze sobą śmieci i butelki by je tam zostawić bo ma takie hobby .Należy nauczyć się sprzątać Świat poczynając od swojego podwórka . Nikt mi nie powie ,że ci stali bywalcy (wędkarze ) nie widzą jak młodzież czy „smakosze ” trunków robią śmietnik wokół zalewu i w samym zalewie. Swoją drogą można by teren wokół zalewu zagospodarować (urządzić plażę z prawdziwego zdarzenia , postawić sanitariaty , zamontować monitoring , umożliwić postawienie punktów z małą… Czytaj więcej »