Wczoraj Przasnysz, dziś Chorzele. Burmistrz Beata Szczepankowska z absolutorium i wotum zaufania.

Właśnie przed chwilą Burmistrz Beata Szczepankowska podczas absolutoryjnej sesji otrzymała wotum zaufania i absolutorium za rok 2019.

 

– Burmistrz Beata Szczepankowska z jednoznacznym, bez głosu przeciw – wotum zaufania i absolutorium za rok 2019. To wyraźne potwierdzenie poparcia radnych oraz mieszkańców dla skutecznie i racjonalnie realizowanej od lat polityki zrównoważonego rozwoju Miasta i Gminy Chorzele, jak też dbałości o finanse – poinformowała gmina, kierując podziękowania za pracę i współpracę na rzecz mieszkańców także dla wiceburmistrz Katarzyny Brzezickiej, radnych, urzędników i szefostwa oraz pracowników jednostek organizacyjnych gminy.

– Działamy dalej dla dobra naszych mieszkańców – podkreślił chorzelski urząd.

Jak udało nam się dowiedzieć, absolutorium  z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu zostało przyznane jednogłośnie, natomiast w przypadku wotum zaufania 3 radnych wstrzymało się od głosu, zaś 12 poparło jego udzielenie.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
3 lat temu

A dlaczego miałaby nie uzyskać absolutorium? Tyle jest robione dla całej gminy. A niezadowoleni zawsze się znajdą, ale to przeważnie tacy „czepialscy” – nic nie robią, a tylko krytykują. Dobrze, że i rada popiera działania i razem ze sobą współpracuje. Dobrze to świadczy i rokuje na rozwój naszej gminy. Gratuluję Pani Burmistrz, radnym i wszystkim pracownikom!

jas
jas
3 lat temu

Brawa i wielki szacunek dla Pani Burmistrz !!!!