Uczniowie Szkoły Muzycznej W Przasnyszu dali piękny koncert w Domu Pomocy Społecznej

11-ego stycznia 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu odbył się koncert organowo-chóralny. Zaprezentowało się pięcioro uczniów klasy organów, a także chór szkolny: zarówno klasa organów, jak i chór prowadzone przez są przez panią Kingę Zabłocką.

Wśród uczniów klasy organów zaprezentowali się: Karolina Walczak, Weronika Bobińska, Zuzanna Polcyn, Oliwia Jeznach oraz Maksymilian Makowski.
Cieszymy się tym bardziej, iż był to ich pierwszy występ jako organistów. Chór szkolny – mający już na swoim koncie występy na Koncercie Kolęd w siedzibie szkoły, a także na ostatniej w ubiegłym kalendarzowym roku Uroczystej Sesji Powiatu Przasnyskiego w Jednrożcu – wykonał kilka polskich kolęd a capella.


Na zakończenie uczniowie wraz z pensjonariuszami z towarzyszeniem organów zaśpiewali jedną z najbardziej znanych polskich kolęd „Bóg się rodzi”.  Koncert zorganizowała oraz poprowadziła pani Kinga Zabłocka. Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie Siostrze Dyrektor oraz mieszkańcom.

SM Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments