St. sierż. Jarosław Cejmer oraz sierż. szt. Kamil Kulas z przasnyskiej policji zapobiegli tragedii. Uratowali młodą kobietę

Szybka reakcja funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu uchroniła kobietę przed śmiercią. St. sierż. Jarosław Cejmer oraz sierż. szt. Kamil Kulas w ostatniej chwili dotarli do 26 – latki, która zamierzała popełnić samobójstwo. Dzięki opanowaniu funkcjonariuszy i skutecznie przeprowadzonej pomocy udało się zapobiec tragedii.

 

W poniedziałek (4.09) policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zostali wysłani przez oficera dyżurnego na pilną interwencję do jednego z domów na terenie Przasnysza.

– Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 26 – letnia kobieta chce popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast pojechali przasnyscy policjanci. Mając na uwadze, że życie kobiety jest zagrożone, funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia mieszkalne. Kiedy weszli na strych, ujawnili 26 – latkę. Sytuacja wyglądała poważnie, ponieważ kobieta była nieprzytomna – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzeczniczka przasnyskiej policji.

 

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności ratunkowe, w wyniku których kobieta odzyskała przytomność przed przyjazdem załogi karetki pogotowia.

– Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji życie kobiety udało się uratować. Przytomna kobieta została oddana w ręce lekarzy i przetransportowana do szpitala, gdzie uzyskała specjalistyczną pomoc medyczną – dodaje.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
suicide
suicide
16 dni temu

Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to nigdzie nie dzwoni, obciążyć ją kosztami

Ania
Ania
15 dni temu
Reply to  suicide

To był krzyk rozpaczy…nie miała wsparcia a chciała żyć…emocje,psychika itp…więcej empatii życze

Jdd
Jdd
15 dni temu
Reply to  Ania

Zgadzam sie w pełni,ci którzy nie sa tego zrozumieć,no cóż.. empatia jest jak widać nie dla wszystkich,”ludzie” -specjalnie w cudzysłowie którzy nie są w stanie odczuwać emocji lub zrozumieć tych bardziej wrażliwych czy słabszych nadają się tylko do polityki-czyli nie patrzą w lustro bo inaczej sami by musieli napluć sobie w twarz

Jdd
Jdd
15 dni temu
Reply to  suicide

Oby nikomu z twoich bliskich nie zdarzylo sie takie zalamanie,bo wtedy zglos się zeby osobiście pokryć koszty

Ait
Ait
16 dni temu

Ale chociaż kucała i kaszlała

Ania
Ania
15 dni temu
Reply to  Ait

Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś głupi..

Jdd
Jdd
15 dni temu
Reply to  Ait

Jesteś deb….lem,Ania ma rację