Spotkanie z sołtysami w gminie Chorzele

29 czerwca odbyło się kolejne z cyklicznych spotkań z sołtysami w gminie Chorzele – tym razem w sali konferencyjnej w budynku Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości w Zdziwóju Starym.

 

Spotkanie było połączone ze zwiedzaniem budynku. Po obiekcie gości oprowadziły: Elżbieta Sternal – rektor Uczelni Lingwistyczno-Technicznej oraz Karolina Domżalska menedżer ds. strategii.

Sołtysi mogli obejrzeć część z pokojami mieszkalnymi, biurami, zapleczem kuchennym, jadalnią czy pralnią oraz część rekreacyjną z miejscem wypoczynkowym i wielofunkcyjnym boiskiem.

– Na spotkaniu omówiono najważniejsze bieżące sprawy dotyczące m.in. kończącego się terminu na składanie deklaracji dot. źródeł ciepła i spalania paliw, czy zaawansowanie prac przy inwestycjach realizowanych w gminie – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

– Sołtysi zostali poinformowani również o planowanych konsultacjach społecznych dotyczących zmiany urzędowej nazwy miejscowości (rodzaju miejscowości) oraz określenia wzoru kart konsultacyjnych. Informacji na poszczególne tematy i odpowiedzi na pytania udzielali oprócz burmistrz Beaty Szczepankowskiej, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Chorzele: Łukasz Gołaś, Tadeusz Topa i Rafał Gotowiec – sekretarz UMiG Chorzele – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments