Spotkanie z dr Alicją Długołęcką dla rodziców dzieci w wieku dojrzewania

Na spotkanie z dr n. hum. Alicją Długołęcką – pedagogiem, edukatorem seksualnym i psychoterapeutką zapraszają Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

 

Spotkanie „U progu dorosłości” odbędzie się 30 sierpnia (poniedziałek) o godz. 17.00. Wstęp jest bezpłatny. Rezerwacji zaproszeń  można dokonać pod nr tel. 502 087 085. Zaproszenia do odbioru w Bibliotece Głównej.

 

Alicja Długołęcka jest polską seksuolożką, wykładowczynią akademicką, a także autorką licznych publikacji – książek oraz artykułów. Głównym tematem jej twórczości są zagadnienia z szeroko rozumianej psychoseksuologii, a zwłaszcza profilaktyka zaburzeń na tle seksualnym, zdrowie seksualne i edukacja seksualna. W bogatym dorobku twórczym Alicji Długołęckiej znajdują się takie tytuły jak m.in. „Seks na wysokich obcasach”, „Zwykła książka o tym, skąd się biorą dzieci”,  „Edukacja seksualna” “Dojrzewanie, miłość, związki: u progu dorosłości”. Alicja Długołęcka jest specjalistką w zakresie psychoseksuologii, pracuje jako wykładowczyni akademicka, prowadząc zajęcia z psychosomatyki i rehabilitacji seksualnej na Wydziale Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie wykłada na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego.

 

Oprócz rozwijania kariery akademickiej, Alicja Długołęcka pracuje także jako edukatorka seksualna. Jej działalność w tym zakresie dotyczy edukacji seksualnej na każdym etapie życia – w wieku dziecięcym, młodzieńczym oraz dorosłym.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments