Spotkanie Wielkanocne w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu [FOTO]

13 kwietnia w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

 

Jak informuje por. Arkadiusz Michalski, w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, oświatowych, duchowieństwo, służby mundurowe, emeryci z przasnyskich jednostek wojskowych oraz żołnierze i pracownicy Resortu Obrony Narodowej.

Płk dypl. Bogusław Postek, dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego złożył życzenia zaproszonym gościom. Do zgromadzonych ze świątecznymi życzeniami zwrócił się również kapelan 2. Ośrodka Radioelektronicznego ks. ppłk dr Sławomir Gadowski w towarzystwie księży proboszczów z przasnyskich parafii, który również dokonał poświęcenia pokarmów oraz udzielił okolicznościowego Błogosławieństwa.

 

„Serdeczne życzenia i podziękowania za codzienną służbę, spłynęły do Ośrodka od ponad pięćdziesięciu instytucji z całego regionu mazowieckiego. Niezwykle miłym i niespodziewanym gestem była wizyta Sióstr Pasjonistek z Przasnysza, które dzisiaj przyniosły nam własnoręcznie wykonanego mazurka. Wspólnie zdecydowaliśmy, że jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy zostanie on przekazany przasnyskim żołnierzom pełniącym służbę na wschodniej granicy naszego kraju, jako wyraz największego szacunku i uznania dla naszych działań, a także wsparcie w tych trudnych czasach.” – podsumował płk Postek.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments