Spotkanie adwokat Anny Damięckiej z seniorami

Adwokat Anna Damięcka z Fundacji „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” spotkała się z seniorami z powiatu przasnyskiego. Rozmawiali na tematy z dziedziny prawa.

 

4 października w sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu odbyło się spotkanie seniorów z terenu powiatu przasnyskiego, z adwokatem Anną Damięcką z Fundacji „Inicjatywa Kobiet Aktywnych”.

– Tematyka spotkania dotyczyła nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, dziedziczenia, praw i obowiązków obywatelskich, mediacji czy działalności krajowych i międzynarodowych organów ochrony prawnej – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

W czasie spotkania omówiono korzyści płynące z wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora, która upoważnia do korzystania ze zniżek w ponad 2 tysiącach punktów, instytucji oraz ośrodków zdrowia w całym kraju.

– Ogólnopolska Karta Seniora jest bezpłatna i bezterminowa, można z niej korzystać w powiecie i całym kraju. Osoby, które chciałyby otrzymać Kartę Seniora, zapraszamy do składania wniosków – dodaje urząd.

Formularz jest dostępny na stronie powiatu przasnyskiego lub bezpośrednio w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu – pokój 1.3. Wniosek można wypełnić osobiście na miejscu, przesłać skan za pomocą poczty elektronicznej na adres: promocja@powiat-przasnysz.pl lub tradycyjnie pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz (z dopiskiem na kopercie „Karta Seniora, pokój 1.3”)

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments