Reprezentanci Polski w teqballu odwiedzili szkołę w Krasnem [FOTO]

Szkołę Podstawową w Krasnem odwiedzili reprezentanci Polski w teqballu. Młodzież poznała również tajniki kulturalnego kibicowania.

 

Na początku kwietnia Szkołę Podstawową w Krasnem odwiedził Tomasz Zabielski, prezes Main Events oraz Dariusz Ślęzak znany jako DJ Ucho. Panowie podczas przygotowanego eventu pokazali uczniom jak kulturalnie kibicować podczas wydarzeń sportowych. Tomasz Zabielski przekazał dzieciom i młodzieży profesjonalny stół do Teqballa, który posłużył do rozegrania meczu z reprezentantami kraju.

 

– Dzięki fantastycznemu pokazowi uczniowie mogli przekonać się, że tego typu stół ma moc „przegonienia nudy, bycia źródłem uśmiechu, może pokazać jak ważna jest drużyna, wsparcie koleżanki i kolegi, dzięki któremu uda się osiągnąć sukces”. Pokaz uświetnili swoją obecnością reprezentanci Polski w Teqballu, Adrian Duszak, Bartłomiej Frańczuk, Alicja Bartnicka i Agnieszka Rybicka. Rozegrali pokazowy mecz, który dzięki oprawie Dariusza Ślęzaka rozgrzał uczniów do czerwoności – opowiada szkoła.

W spotkaniu udział wziął także Michał Szczepański, wójt gminy Krasne.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments