Reprezentacja Polski do lat 20 rozbiła Portugalię. Na boisku zadebiutował były zawodnik MKS Przasnysz, Bartosz Biedrzycki

W piątek, 8 września reprezentacja Polski do lat 20 dała prawdziwy popis w meczu Elite Leauge przeciw rówieśnikom z Portugalii. W meczu rozegranym na stadionie w Łomży młodzi Polacy zwyciężyli 4:0. Na boisku zadebiutował wywodzący się z drużyny MKS Przasnysz, Bartosz Biedrzycki.

We wrześniu kadra Polski do lat 20 rozgrywa dwa sparingi. W pierwszym meczu, który odbył się w piątek, w Łomży, zmierzyła się z Portugalią. Podopieczni Miłosza Stępińskiego w tym spotkaniu byli  zdecydowanie skuteczniejsi.

W ciągu ledwie sześciu minut zdobyli trzy bramki, dzięki czemu na przerwę zeszli z prowadzeniem 3:0. Zaraz po przerwie wpadł kolejny gol. W tym swój udział miał były zawodnik MKS Przasnysz (obecnie Polonia Warszawa), Bartosz Biedrzycki. Wprowadzony chwilę wcześniej z ławki rezerwowych piłkarz, nazywany przez klubowych kolegów „Biedroną”, posłał długie podanie na wolne pole do rozpędzonego Tomasza Pieńki. 19-letni pomocnik miał dużo miejsca i czasu, po czym w sytuacji sam na sam uderzył nie do obrony.

Dzięki czterobramkowej wygranej ekipa Miłosza Stępińskiego została nowym liderem Elite League. W najbliższy poniedziałek (11 września) biało-czerwonych czeka kolejna potyczka w rozgrywkach. Tym razem w Legnicy podejmą reprezentację Niemiec.