Przedstawiciele IKEA Industry Poland odwiedzili chorzelski ZSP

W poniedziałek, 17 kwietnia w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach odbyło się spotkanie z przedstawicielami IKEA Industry Poland.

 

Przedstawiciele IKEA Industry Poland odwiedzili Zespół Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach. Rozmawiali na temat dalszej współpracy i nowego kierunku kształcenia.

– Spotkanie dotyczyło wyników egzaminów zawodowych oraz współpracy w zakresie kształcenia i zatrudnienia pracowników młodocianych. Podczas rozmów obie strony zadeklarowały chęć dalszej, konstruktywnej współpracy oraz rozważano rozpoczęcie kształcenia uczniów szkoły branżowej I stopnia w nowej kwalifikacji DRM.09 Obsługa i monitorowanie urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do produkcji drzewnej – informuje szkoła.

 

Współpraca pomiędzy przedsiębiorstwem, a szkołą może przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności oferty edukacyjnej ZSP.

– Serdecznie dziękujemy Ikea Industry Poland za dotychczasową współpracę, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania edukacyjne i zapraszamy uczniów klas 8 do podjęcia nauki w ZSP Chorzelach w ramach dualnego systemu kształcenia – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Były uczeń
Były uczeń
7 miesięcy temu

Tania siła robocza. Nic się tam nie nauczycie nie polecam.

kasia
kasia
7 miesięcy temu

To Polska ma tylu fachowców w tej branży, meble idą za granicę bo tam nie chcą tego….a my zamiast wspierac swoich to idziemy za nie wiadomo czym, organizujecie marsze, biegi ,przemowy, spotkania patriotyczne, tu możecie się wykazać doskonale. A jak się nie mylę i dobrze pamiętam to chyba tam tez ideologia rządzi?