Przasnysz. Tłumy na spotkaniu z Robertem Janowskim [FOTO]

Spotkanie autorskie z piosenkarzem, poetą, dziennikarzem i aktorem odbyło się 27 września. Wydarzenie pierwotnie miało odbyć się Miejskiej Bibliotece Publicznej, jednak z uwagi na duże zainteresowanie przeniesiono je do sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu.

 

Robert Janowski to urodzony w Inowrocławiu polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor radiowy. Z wykształcenia lekarz weterynarii. W latach 80. był wokalistą zespołów nowofalowych. Ogólnopolski rozgłos przyniosły mu występy w musicalu Metro. W latach 1997–2018 prowadził teleturniej telewizyjny „Jaka to melodia?”. Zdobywca Złotej Telekamery i wielokrotny laureat Wiktorów.

Na spotkanie zorganizowane przez Miejską Biblioteką Publiczną w Przasnyszu przybyły tłumy. Robert Janowski szybko nawiązał świetny kontakt z uczestnikami. W czasie spotkania opowiadał o swojej karierze, studiach na weterynarii, musicalu Metro czy programie „Jaka to melodia?”. Nie brakowało zabawnych anegdot z jego życia.

 

Jak sam przyznał (i udowodnił na spotkaniu) najważniejsze dla niego zawsze było nawiązanie relacji z widzem i bycie sobą. Artysta zaprezentował talent wokalny i zachęcił publiczność do wspólnego śpiewania.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kolo
Kolo
2 miesięcy temu

Młodych Bab jak na lekarstwo .no tak one pewnie mężami zajęte jeszcze nie znudzone 😜

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  Kolo

A Twoja gdzie w tym czasie była?

Żaba
Żaba
2 miesięcy temu

Zrób sobie (prawdziwą) przerwę 🤮

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  Żaba

🐸🖕