Przasnysz. Kradli prąd, wpadli na gorącym uczynku.

W czwartek, 30 stycznia, w Przasnyszu na ulicy Zawodzie ujawniono kradzież energii elektrycznej. Sprawą zajęła się już przasnyska Policja.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9:00 na ulicy Zawodzie w Przasnyszu. Jak informuje KPP Przasnysz, pracownik Urzędu Miasta wspólnie z pracownikiem PGE w Ostrołęce w dwóch mieszkaniach komunalnych ujawnili kradzież energii elektrycznej.

Straty wyceniono na łączną kwotę około 600 złotych.  W związku ze zdarzeniem przasnyska policja postawiła już zarzuty kradzieży dwóm 43 – letnim mieszkańcom naszego miasta.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elektryk PGE
Elektryk PGE
4 lat temu

Do wiadomości wszystkich.Oni nie zapłacą 600 zł tylko zapłacą 5 krotność skradzionego kilowata.Wszystko zależy od tego czy ingerowali w układ pomiarowy czy też go całkowicie pominęli.

Leon
Leon
4 lat temu

Oj tam Wielka mi sensacja ….. Duperele… Odkrycie roku normalnie ….. Nas z tym prądem niejedna firma wali w konia i pasuje ….

Marek
Marek
4 lat temu

Mają mieszkania niemalże za darmo, pińcet plus, pomoc z mopsu, jakieś place zabaw z budżetu partycypacyjnego, i jeszcze muszą prąd kraść. Masakra.

Elektryk PGE
Elektryk PGE
4 lat temu
Reply to  Marek

Jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie?

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Dla zaawansowanych zamontuj licznik prywatny za państwowym i tam to dopiero są wałki

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Andrzej

A krasnoludki sikają do mleka i wtedy jest zsiadłe.