Promocja książki Roberta Radzika w przasnyskim muzeum

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zorganizowało ciekawe spotkanie z Robertem Radzikiem, autorem książki „Walczyć jak nasi przodkowie. NZW na Mazowszu Północnym 1945 – 1954 w fotografiach i dokumentach”.

 

W Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbyła się promocja książki Roberta Radzika „Walczyć jak nasi przodkowie. NZW na Mazowszu Północnym 1945 – 1954 w fotografiach i dokumentach”.

– Autor przybliżył uczestnikom spotkania informacje o tym, jak wyglądała działalność Narodowego Zjednoczenia Wojskowego na Północnym Mazowszu, a w szczególności na naszym terenie – relacjonuje muzeum.

Robert Radzik – ur. w 1969 r. absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek polityka społeczna oraz absolwent podyplomowych studiów organizacji i zarządzania w Wyższej Szkole im. Leona Koźmińskiego. Wieloletni pracownik administracji rządowej i samorządowej. Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Pasjonat historii od przedszkola. Tematyką podziemia niepodległościowego zajmuje się od początku lat 90. Od kilku lat swoje badania i zainteresowania koncentruje na dziejach podziemia NSZ/NZW na północnym Mazowszu.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
1 rok temu

Dziś kto chce zabłysnąć pisze książkę i już jest gwiazdą, a te książki nie są aż tak wartościowe

Kazio
Kazio
1 rok temu

A jakie książki są wartościowe?