Pozostawił włączony samochód i poszedł na zakupy. Po powrocie auta już nie zastał.

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się jeden z mieszkańców Przasnysza, który wieczorem 30 grudnia pozostawił na przysklepowym parkingu włączony samochód i udał się na zakupy. Niestety po powrocie auta już nie zastał.

Jak poinformowała nas KPP Przasnysz do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19:00.

Na ul. Aleja Wojska Polskiego w Przasnyszu, nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki BMW, który został pozostawiony na parkingu przed sklepem z włączonym silnikiem przez kierującego. Zgłaszający wartość utraconego samochodu wycenił na kwotę 7 tyś. złotych – czytamy w komunikacie przasnyskiej policji.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

I jak tu nie twierdzić, że użytkownicy pełnoletnich BMW inteligencją nie grzeszą…

Równydlainnych
Równydlainnych
4 lat temu
Reply to  Marek

Nie tylko pełnoletnich BMW, inteligencją nie grzeszą też nowobogaccy użytkownicy nowiusich audiczek i mercedesów w kredytach 😉 podejrzewam, że inteligencją nie popisali by się i kierowcy golfa. Po prostu był naiwny, a ktoś to wykorzystał. W dzisiejszych czasach trzeba mieć oczy dookoła głowy. Kiedyś już jeden zostawił auto przed paczkomatem – też był o tym artykuł, który czytałem. Kiedy ludzie nauczą się myśleć logicznie z wyprzedzeniem o możliwych konsekwencjach?

Ekspert
Ekspert
4 lat temu

Inteligencja nie grzeszą tez pijani kierowcy renault thalia

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Ekspert

Ale myślę że Renault Thalia i Fiata Multiplę można spokojnie zostawić z kluczykiem w stacyjce i iść nawet na dłuższe zakupy.

Woyciech
Woyciech
4 lat temu
Reply to  Marek

wracasz a tu w środku ktoś zostawił zestaw nowych reparaturek nadkoli….