Poważny wypadek w gminie Krzynowłoga Mała. Dwie osoby trafiły do szpitala

W niedzielę, 13 marca, około godziny 14.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej w miejscowości Goski – Wąsocze, w gminie Krzynowłoga Mała.

 

Jak poinformował na kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu na miejsce zdarzenia zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Cztery osoby podróżujące samochodami były ranne i potrzebowały przedmedycznej pomocy kwalifikowanej.

Strażacy skupili się na zabezpieczeniu miejsca wypadku, udzieleniu pomocy przedmedycznej oraz odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach.

 

O więcej szczegółów dotyczących wypadku zwróciliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

– Kierujący pojazdem marki Audi (55 lat) na skutek nieprawidłowego manewru wyprzedzania (wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej – red.) doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota Corolla – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy KPP Przasnysz.

Na skutek zderzenia, do przasnyskiego szpitala zostali przetransportowani podróżujący toyotą: kierowca i pasażerka.

W audi, oprócz kierowcy, podróżowały jeszcze dwie osoby w wieku 79 i 27 lat. Pasażerowie doznali potłuczeń niezagrażających ich zdrowiu.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bronek
Bronek
8 miesięcy temu

kolejny młot w audi aucie co myśli że więcej koni pod maską to lepsze umiejętności drogowe. i to pełnoletni.

audi
audi
8 miesięcy temu
Reply to  Bronek

a co że audi. Kierowca audi wyprzedzał na ciągłej to jedynie wykroczenie formalne za co może dostać mandat, a sprawcą wypadku jest toyota, że nie patrzy w lustra i zajechał drogę audi… wiem bo miałem identyczny przypadek tylko, że na leśnym skrzyżowaniu wyprzedałem i gościu mi zajechał drogę skręcając w lewo. Pan krzyczał jaki to ja jestem winny, ale sędzia mu wytłumaczył jaka jest prawda… jak mu mówię piszemy oświadczenie i ok to będziesz miał taniej to nieeeee policja, a tak dostał mandat 1500zł, koszty sądowe i czas stracony… ja dostałem mandat za wyprzedzaniu na oznaczonym skrzyżowaniu

Lexus
Lexus
8 miesięcy temu
Reply to  audi

Skoro taki mądry jesteś to czemu śpisz w nogach?

Kasia
Kasia
8 miesięcy temu
Reply to  audi

To nie jest identyczny przypadek więc głupoty piszesz

Marzanna
Marzanna
8 miesięcy temu
Reply to  audi

Była podwójna ciągła,a on jechał jako trzeci. Wyprzedzał dwa samochody. Tokyota dała znać skrętu i redukcję do zjazdu. Samochód za nim jadący widział i też zwolnił,a on jechał 140 i na podwójnej ciągłej. Jak się nie znasz to nie udzielaj. Prawo jazdy stracił i będzie bulił jak za zboże.