Pijany ojciec wiózł dwójkę dzieci.

Dzięki czujności policjantów udało się uniknąć tragedii na drodze. Funkcjonariusze zatrzymali pijanego kierowcę, który mając 2 i pół promila, wiózł samochodem dwójkę swoich dzieci. 47-latek nie posiadał uprawnień. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w powiecie ciechanowskim. Policjanci z Posterunku Policji w Sońsku zostali poinformowani, że po ternie gminy Sońsk oraz Gołymin Ośrodek może poruszać się nietrzeźwy kierujący. Mundurowi natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie w miejscowości Ciemniewo do kontroli zatrzymali kierującego Oplem.

W pojeździe znajdowało się dwoje dzieci w wieku 10 i 12 lat. Badanie stanu trzeźwości 47-latka wykazało dwa i pól promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.


Przypominamy, że za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień grożą wysokie kary. Poza dotkliwą karą finansową sąd na podstawie Kodeksu Karnego może zastosować karę pozbawienia wolności do dwóch lat.


 

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
3 lat temu

w Karniewie to jest cyrk… Pracowałem naprzeciw sklepu to widziałem co tam się działo.