Pierwszy transport węgla dotarł do gminy Przasnysz

Pierwsi mieszkańcy gminy Przasnysz mogli w poniedziałek, 5 grudnia odebrać ze składowisk w Sierakowie i Dobrzankowie węgiel kamienny. Transporty będą docierać do składów każdego dnia.

 

W poniedziałek, 5 grudnia Gmina Przasnysz rozpoczęła dystrybucję węgla kamiennego na swoim terenie. Do składowisk w Sierakowie i Dobrzankowie dotarły pierwsze transporty tego surowca.

– Pierwsze dostawy już dotarły i rozpoczęła się dystrybucja węgla dla naszych mieszkańców. Przypominamy o terminowości wpłat w kasie Urzędu Gminy Przasnysz za zakupiony surowiec i terminowy jego odbiór ze składu, gdyż nie może on na nim zalegać – informuje Gmina Przasnysz.

Węgiel będzie dystrybuowany do mieszkańców Gminy Przasnysz, którzy złożyli wnioski o zakup preferencyjny węgla kamiennego i ich wniosek został pozytywnie zweryfikowany. Dostawy będą realizowane według kolejności złożonych wniosków.

 

Wnioskodawca w pierwszej kolejności zostanie poinformowany przez pracownika Urzędu telefonicznie o konieczności dokonania niezwłocznie wpłaty w kasie Urzędu Gminy Przasnysz w kwocie 2000,00 zł pomnożonej przez ilość wnioskowanego zakupu węgla kamiennego, np. 1,5 tony x 2000,00 zł = 3000,00 zł – za okres I transzy do 31.12.2022 r.

Po dokonaniu wpłaty, wnioskodawca otrzyma z urzędu fakturę, uprawniającą do odbioru węgla w wybranym punkcie odbioru.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Boguś
Boguś
1 rok temu

To na kogo nałożono w końcu te sankcje? Na Polskę bo szopka z węglem jak w stanie wojennym. A wiecie że na giełdzie litr ON jest po 3.13zł. W Orlen po 6.20zl w hurcie a na stacji 7.50.