Paulina Prusik z Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu na II miejscu w konkursie „Bezpieczny konsument – to JA!”

W Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu wybrano najlepsze prace plastyczne w konkursie „Bezpieczny konsument – to JA!”. Wśród laureatów i wyróżnionych uczniowie z powiatu przasnyskiego.

 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu odbyło się posiedzenie komisji oceniającej prace plastyczne, które wpłynęły w ramach II edycji projektu pn. „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” realizowanego przez komendę i Narodowy Bank Polski.

– Zadaniem komisji była ocena prac plastycznych nadesłanych przez uczniów szkół średnich na konkurs pn. „Bezpieczny konsument – to JA!” z terenu garnizonu mazowieckiego. W odpowiedzi na ogłoszony konkurs wpłynęło 118 prac, a ich tematem było szeroko pojęte bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta w realu i w sieci, zagrożenia związane z zakupami i płatnościami widziane oczami młodego pokolenia. Komisja konkursowa dokonała oceny merytorycznej prac i wyłoniła najbardziej oryginalne, a także ciekawe prace, które w swym przekazie poruszały problematykę bezpieczeństwa ekonomicznego konsumenta. Przy ocenianiu brane były pod uwagę: pomysłowość, technika, wrażenia artystyczne oraz zgodność z tematyką konkursu – informuje KWP w siedzibą w Radomiu.

 

Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele powiatu przasnyskiego:

  • II miejsce – Paulina Prusik, Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu – nagroda w postaci bonu podarunkowego o wartości 400 zł.

Wyróżnianie w postaci bonów podarunkowych o wartości 200 zł:

  • Wiktor Kołakowski – Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments