O mały włos od tragedii. Kierująca volvo, w czasie jazdy poprawiała włosy.

Trwają czynności policji dotyczące wypadku, do którego doszło w sobotę, przed godz. 7:00 rano, w Konopkach. Kierująca volvo uderzyła w barierę ochronną, a następnie zderzyła się z Seatem Leonem. Nie odniosła obrażeń. Ranny został natomiast kierowca Seata. Prędkościomierz Volvo zatrzymał się na 135 km/h.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku, kierująca samochodem marki Volvo, 36-letnia mieszkanka Ciechanowa, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w barierę ochronną, a następnie w jadący z naprzeciwka samochód marki Seat Leon. Seatem kierował 33-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Mławie. Kierująca volvo nie odniosła obrażeń.

Jak kobieta oświadczyła w rozmowie z policjantami, jechała z dużą prędkością, poprawiała włosy, spadły jej okulary i dlatego przez chwilę była zdekoncentrowana. Prędkościomierz w jej samochodzie zatrzymał się  na wartości 135 km/ h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 60 km/h. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Widząc uszkodzenia pojazdów, niewiele brakowało, by to zdarzenie zakończyło się tragedią. Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Nadmierna prędkość, brak uwagi, nawet chwilowa dekoncentracja za kierownicą, mogą doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia.

 


 

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JarajTO
JarajTO
2 lat temu

dobrze że jeszcze make-up’u nie robiła bądź rzęs na zalotkę nie robiła .>_<.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  JarajTO

Albo ciasta nie zagniatała

Bonifacy nie wziął gaci
Bonifacy nie wziął gaci
2 lat temu

Albo po czymś innym się drapała

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Po instrumencie

Bonifacy nie wziął gaci
Bonifacy nie wziął gaci
2 lat temu

Instrumenty to faceci mają. Może ją swędziaha kiszka wołowa

Moetek
Moetek
2 lat temu

Ty to marek bezszczelny jest