„Największy sekret” Rhondy Byrne

Trafić na tę książkę to pewnego rodzaju przeznaczenie lub dar od losu. To podstawowa pozycja na półkach tych, którzy są skupieni na swoim wnętrzu. Seria książek doczekała się nawet ekranizacji, film nosi tytuł “Sekret”. Moc pozytywnego myślenia zawsze obijała się nam o uszy, ale nie zalewała nas tak jak dzisiaj, kiedy niemal każdy w swoich social mediach wspomina prawo przyciągania i nie brakuje czytelników Rhondy Byrne. To lektura zarówno dla tych, którzy raczkują w tej przygodzie, jak i osób mocno uduchowionych.

 

 

Prawo przyciągania

Według Rhondy Byrne, jeśli skupiamy się na czymś intensywnie, mamy mocno sprecyzowane pragnienia i wkładamy w to dużo energii, wysyłamy do wszechświata impulsy, sygnały, które w zwrotnej odpowiedzi dosłownie przyciągamy do swojego życia. Prawo według autorki odpowiada zasadom fizyki kwantowej, działa powszechnie, bez względu czy pokładamy w nie wiarę, można to porównać na przykład do grawitacji. Z tą istotną różnicą, że świadomość oddziaływania na nas tego prawa i jego zrozumienia uposaża nas w dodatkową moc budowania życia w dokładnie taki w sposób, jaki chcemy.

Einstein twierdził, że świat, w którym żyjemy, jest wynikiem dokładnie tego, co myślimy i nie można go zmienić bez zmiany sposobu myślenia”. Rhonda Byrne chce przypomnieć ludziom, jaką potężną mocą władamy. O tym, że życie ma jakość, nasze przekonania, codzienne nawyki i sposób myślenia mają ogromne znaczenie. Oprócz suchych obietnic autorka przedstawia, w jaki sposób kontrolować swoje myśli, by stawały się materią. Zwraca uwagę na niezbędne techniki, jak afirmacja i praktykowanie wdzięczności. To oraz medytacje i codzienne zdrowe nawyki mogą podnieść nasze wibracje. Jednak samo prawa przyciągania to synteza trzech kroków. Prośba, wizualizacja efektów, silna wiara w to, że już to otrzymaliśmy i finałowe – posiadanie tego, co chcemy.

 

“Sekret” może dać wiarę

Wystarczy wyobrazić sobie, że nasze życie niekoniecznie musi być zdane na los, a to my nim kierujemy i jesteśmy w pełni odpowiedzialni za naszą historię. W tym przypadku wszystko staje się prostsze i daję duży impuls nadziei. Nawet mimo sceptycznego podchodzenia do technik przedstawianych w książce, każdy jest w stanie przyznać, że pozytywne myślenie nikomu nie zaszkodzi! Lektura pozwala na wiarę w życie i to, że wszystko dobrze się potoczy. Warto sięgnąć po nią nawet tylko po to, by zobaczyć, co o życiu myślą inni. Odkryj “Największy sekret” Rhondy Byrne i poznaj prawo przyciągania!

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Wziąłbym ja na tapczanie tylko by furczało