Najnowszy „Spiderman” i „Kogel Mogel 4” w objazdowym kinie w Przasnyszu

Kino objazdowe „BNP Paribas Idę do kina” po raz kolejny zawita w Przasnyszu. W Miejskim Domu Kultury filmy będą wyświetlane 27 stycznia.

 

– Przyjeżdżamy z zestawem świetnych filmów, w których każdy znajdzie coś dla siebie – informują organizatorzy i dodają, że w styczniu stawiają na repertuar dla całych rodzin.

Harmonogram projekcji:

  • 11:15 – Sing 2
  • 13:20 – Spider-Man: Bez drogi do domu
  • 16:00 – Sing 2
  • 18:05 – Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4
  • 20:00 – Spider-Man: Bez drogi do domu

 

„Sing 2” – Animowany, familijny, komedia, bez ograniczeń wiekowych, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) – Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki-Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” – akcja, science-fiction, dubbing PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) – Opis: Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum.

 

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”– komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora) – Kontynuacja kultowej komedii, którą pokochały miliony Polek i Polaków. Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
11 miesięcy temu

Matrix kiedy ?

Xyz
Xyz
11 miesięcy temu

Spiderman z napisami czy dubbingiem?

G.K
G.K
11 miesięcy temu

naEkranie, informacje z box office  „Na świecie Pajączek zbiera 78,3 mln dolarów z 61 krajów. Łącznie zebrano 759 mln dolarów bez Chin, co jest wynikiem bardzo imponującym. Sumując wpływy, na koncie zebrano 1 mld 370 mln dolarów. Oznacza to, że Spider-Man: Bez drogi do domu jest 12. najbardziej dochodowym filmem w historii kina.”