MKS Przasnysz: ZWYCIĘSTWA JUNIORÓW I MŁODZIKÓW, WALKOWER ORLIKÓW

Juniorzy U-17   MKS Przasnysz  – KS Świt Barcząca 2:1

Młodziki U-13   Żbik Nasielsk – MKS Przasnysz 1:3

Orliki U-11        MKS Przasnysz – Trójka Ciechanów 3:0 (walkower), goście nie przyjechali na mecz.

W niedzielę 11.05 o godz 14 na stadionie Żbika Nasielsk rozegrano spotkanie z MKS Przasnysz. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Mateusz Trzciński, Szymon Skała, Łukasz Skała, Błażej Krupiński, Jakub Kaliszewski, Jakub Łysiak, Adam Czaplicki, Sebastian Majewski, Jakub Sygocki, Maciej Janczewski, Mateusz Szempliński,Jakub Kacprzak, Rafał Dołęga,Jakub Zieliński.

Pierwsza połowa była mało emocjonująca, gra toczyła się na połowie przeciwnika, ale Przasnyszanie nie mogli skutecznie wykończyć akcji. Dopiero pod koniec pierwszej połowy za faul na Macieju Janczewskim w polu karnym sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Błażej Krupiński.

Po przerwie akcje naszego zespołu były już trochę składniejsze, i gra milsza dla oka, co zaowocowało strzeleniem drugiej bramki przez nasz zespół. Gospodarze jednak trafili do siatki przasnyskiego zespołu po kontrataku w 70 min meczu. Za chwile jednak Przasnysz odpowiedział tym samym po strzale Kuby Sygockiego i ustalił wynik meczu na 1:3. Dobra passa zespołu trwa, choć ten mecz nie był najlepszy w wykonaniu zespołu.