MKS Przasnysz: WYSZKÓW POKONANY

BUG WYSZKÓW – MKS PRZASNYSZ 1 -4 (1-2)

Bramki: Paweł Olszewski x 3 (29′,40′,60′), Maciej Smoliński 90′.

Kolejny dobry mecz rozegrali piłkarze MKS Przasnysz, tym razem na wyjeździe gdzie pokonali Bug Wyszków 4-1. Przez cały mecz przewaga należała do przasnyszan, którzy udokumentowali ją strzeleniem 4 bramek. Strzelanie rozpoczął Paweł Olszewski w 29 minucie pięknym strzałem  pod poprzeczką nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Druga bramka (przepięknej urody) padła w 40 minucie po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska, a akcję wykończył niezawodny Olszewski uderzeniem z pierwszej piłki. W końcówce pierwszej połowy gospodarze wykonywali rzut wolny po którym piłka po minięciu kilku zawodników wtoczyła się do braki. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. W 60 minucie po prostopadłym podaniu ze środka pola sam na sam wychodzi Olszewski i zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu. W 90 minucie po rajdzie prawą stroną boiska sam na sam wychodzi Maciej Smoliński i wpisuje się na listę strzelców zdobywając czwartą bramkę.

Bramki: Paweł Olszewski x 3 (asysty: Rutkowski x 2, Gawęda), Maciej Smoliński (asysta Piasecki)

Skład: Wiśniewski – Butryn, Chełchowski, Pepłowski (M), Przebierała (85′ Pełkowski), Pragacz, Rutkowski (M), Gawęda (70′ Smoliński (M), Kosiorek (75′ Michalak (M), Piasecki, Olszewski.

Zawodnicy rezerwowi: Bednarski (M), Piotrowski (M), Szypulski (M), Smoliński (M), Michalak (M), Molski (M), Szymański, Pełkowski.