MKS Przasnysz 2003 pokonuje ORZ Goworowo!

W swoim dziesiątym meczu w obecnym sezonie dziewiąte zwycięstwo zanotowali trampkarze MKS Przasnysz.

Tym razem przeciwnikiem był beniaminek ligi, drużyna ORZ Goworowo. Mecz odbył się w bardzo upalne, środowe popołudnie. Od samego początku widać było naszą przewagę na boisku. Już w 16. minucie prowadziliśmy 3:0, a autorami bramek byli kolejno Kacper Smurlik, po asyście Szymona Morawskiego, Szymek Morawski, po indywidualnej akcji oraz Przemek Górniak, po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym.

Czwartą bramkę już w drugiej połowie spotkania strzelił Kuba Krupa, po bardzo dobrym prostopadłym podaniu od Jaśka Wiśniewskiego. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie, chociaż bramek mogło być dużo więcej. Sytuacji do tego było mnóstwo, jednak albo zabrakło zimnej krwi, albo pomysłu w ich wykończeniu.

MKS: Jan Węglicki – Wojtek Grysztar, Przemek Górniak, Kacper Szczęsny, Kuba Kawiecki – Kuba Krupa, Janek Wiśniewski, Bartek Biedrzycki, Kamil Maciaszczyk – Szymek Morawski, Kacper Smurlik
Grali również: Kacper Dominiak, Maciek Ciesielski
Nieobecni: Seweryn Szafrański, Dawid Prusik, Sebastian Czarzasty
Trener: Marek Zbrzeski