Marzenia o Przasnyszu – weź udział w sondzie Urzędu Miasta.

W związku z udziałem Miasta Przasnysz w kolejnym etapie Funduszy Norweskich burmistrz Łukasz Chrostowski zwraca się z prośbą do mieszkańców naszego miasta o wypełnienie ankiety.

 

– W ramach przygotowania do II etapu programu Rozwój Lokalny zakończyliśmy szczegółową diagnozę sytuacji społeczno-gospodarczej. Nadszedł czas na planowanie dalszego rozwoju naszego miasta. W obecnej sytuacji epidemiologicznej utrudnione jest organizowanie spotkań dlatego używamy bezpiecznych narzędzi konsultacyjnych. Zachęcamy więc do udziału w sondzie, w której możecie Państwo przedstawić swoją wizję Przasnysza w przyszłości – informuje Miasto.

W sondzie odpowiadamy na poniższe pytania.

W jakim mieście chcemy żyć?
Na czym chcemy budować przyszłość miasta?
Dla kogo miasto ma być przyjazne?
Co powinno być największym atutem miasta w 2030 roku?
Jaki powinien być Przasnysz w przyszłości byśmy chcieli w nim mieszkać?

 

Link do sondy znajduje się TU


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ananasz
Ananasz
11 miesięcy temu

Burmistrz bierze się za fundusze norweskie A nie potrafi zadziałać żeby neon Przasnysz przy Lo w nocy świecił . Do bicia piany tylko się nadaje

Andrzej D
Andrzej D
11 miesięcy temu
odpowiada  Ananasz

Włączysz neon zaraz się krajowka przypoerdzieli ze rozprasza kierowcow

Ananasz
Ananasz
11 miesięcy temu
odpowiada  Andrzej D

To po co obiecał że będzie nocą świecić. Tu nie chodzi o rozpraszanie kierowców. Tu chodzi że neon zużywa prąd A to kosztuje

rr
rr
11 miesięcy temu
odpowiada  Ananasz

burmistrz jest znany z tego że niedotrzymuje obietnic, szczególnie wyborczych. Zobaczymy za chwilę co wyjdzie z szumnie zapowiadanej przez burmistrza przed wyborami obniżki cen śmieci. Z torbami nas puści ten człowiek i obłudnik.

ktoś
ktoś
11 miesięcy temu

Status Quo.Przasnysz to Kross,Jednostka,Abb i …emeryci.Reszta wyjeżdza bo od zawsze brak perspertyw.Rozwój?Najlepiej widać po strefie gospodarczej.