Marcin i Agnieszka Chojnaccy śpiewają online

Na prośbę redakcji InfoPrzasnysz Marcin Chojnacki opowiedział nam o swoim pomyśle nagrywania coverów na FB.

– Pomysł wziął się tak naprawdę znikąd. Po prostu któregoś dnia pomyślałem , że skoro od rana do wieczora zajmuję się muzyką, warto będzie się tym z kimś podzielić. Dodałem post na FB w celu sprawdzenia czy ktoś się tym zainteresuje. – wyjaśnia Marcin.
– Odzew był bardzo duży tzn. mnóstwo lajków i komentarzy, ale to było nic w porównaniu z pierwszą dodaną piosenką „Przez twe oczy zielone”. Nie nadążyłem lubić komentarzy, a co dopiero na nie odpisywać . Następne nagrania również się bardzo podobały . Pewnego dnia podchwyciła pomysł moją Agnieszka i dosłownie „ rozwaliła system”. Prawie 5 tyś wyświetleń , 400 lajków i już sam nie wiem ile komentarzy w jeden dzień. To było niesamowite . Ludzie gratulują pomysłu , odezwały się też Agencje Artystyczne z propozycją współpracy. Nie sądziłem, że będzie aż taki odzew. Myślę że póki ludzie będą się nami interesować , będziemy nagrywać ile się uda. – dodaje lider zespołu Music-Okey.

Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim za zainteresowanie lajkowanie , komentowanie i udostępnianie , to nas bardzo motywuje do działania . Jak uzbieramy odpowiednią ilość utworów, udostępnię wszystkie do pobrania w formie MP3. Pozdrawiamy i zapraszamy do słuchania ????

Aga i Marcin

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments