Magdalena Osowska zwyciężczynią „Szansy na sukces”! [VIDEO]

W niedzielne popołudnie, 6 marca, w programie „Szansa na sukces” emitowanym przez Program Drugi TVP, mieliśmy okazję oglądać występ Magdaleny Osowskiej, 25 – latki z Kijewic (gmina Przasnysz).

 

W programie wzięło udział 7 wykonawców, którzy tym razem zaśpiewali piosenki z repertuaru muzyka, wokalisty, autora tekstów i producenta muzycznego, Marka Kościkiewicza. Artysta zasłynął jako założyciel zespołu De Mono.

Na kanapach, oprócz wspomnianego już Kościkiewicza, zasiedli: Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski.

Magdalena Osowska jeszcze przed wylosowaniem piosenki opowiedziała skąd pochodzi, a także o swojej muzykującej rodzinie.

– Próbuję sięgnąć pamięcią do jak najwcześniejszego momentu, kiedy rzeczywiście to zamiłowanie do muzyki się pojawiło, ale musiałabym pamiętać jeszcze coś, gdy miałam może ok. 4 – 5 lat. Kochałam to od zawsze, odkąd tylko pamiętam. Ojciec grał na różnych instrumentach, mój brat również śpiewa i gra m.in. na pianinie, gitarze i perkusji, siostra gra na pianinie. Zresztą, wszyscy uczęszczaliśmy na zajęcia do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu – mówiła niedawno w wywiadzie, którego udzieliła naszemu serwisowi.

 

W programie Magda zaśpiewała piosenkę De Mono „Wszystko jest na sprzedaż”. Jury choć nie miało łatwego wyboru, gdyż poziom uczestników był bardzo wyrównany, to pierwsze miejsce przyznano właśnie Magdalenie Osowskiej.

Dzięki wygranej Magdalena zyskała szansę, by powalczyć o występ w Opolu.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
8 miesięcy temu

Gratulacje 👏

przasnyszanka
przasnyszanka
8 miesięcy temu

Brawo! Zdolni Ci ludzie z Kijowic…talent mają

Ddd
Ddd
8 miesięcy temu
Reply to  przasnyszanka

Wstydziła się Kijewic.?

przasnyszanka
przasnyszanka
8 miesięcy temu

KIJEWIC przepraszam

Joanna
Joanna
8 miesięcy temu
Reply to  przasnyszanka

Brawo gratulacje

Anna
Anna
8 miesięcy temu

G R A T U L AC J E !!! Wspaniale ! Podobał mi się ten talent w zwiastunie i czułam, że to będzie S U K C E S ! Życzę dalszych zwycięstw, bo naprawdę jesteś dobra !! PIĘKNIE !!

Anna
Anna
8 miesięcy temu

G R A T U L A C J E !!! Pięknie !

Anna
Anna
8 miesięcy temu

Brawo!Piękny występ, wspaniały głos. Gratulacje,wszystkiego najlepszego.