Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 12 lipca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 12 lipca 2021r.

 

11.07.2021r.

Godz. 11.30 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, kierujący bez uprawnień motocyklem marki Yamaha, 21- letni mieszkaniec Warszawy, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do najechania na motocykl marki Yamaha, którym kierował bez uprawnień, 21 – letni mieszkaniec Płońska. Siła uderzenia w motocykl mieszkańca Płońska spowodowała, że 21 – latek uderzył w poprzedzający go samochód osobowy marki Volkswagen Passat, którym kierował 22 – letni mieszkaniec woj. warmińsko – mazurskiego. Następnie w motocykl Yamaha, którym kierował mieszkaniec Warszawy, uderzyła kierująca motocyklem marki Suzuki, 40 – letnia mieszkanka pow. płońskiego. Dodatkowo w motocykle uderzył kolejny kierujący jednośladem marki Kawasaki, 31- letni mieszkaniec pow. płońskiego. Z  obrażeniami ciała z miejsca zdarzenia do przasnyskiego szpitala został przewieziony 21- letni mieszkaniec Warszawy oraz 31 – letni mieszkaniec pow. płońskiego. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

 

Godz. 16.00 – w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi, 21 – letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, doprowadził do uderzenia w przydrożne ogrodzenie. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym.

 

10.07.2021r.

Godz. 08.00 – w miejscowości Wałcz (woj. zachodniopomorskie), przasnyscy policjanci przy współpracy z policjantami z garnizonu zachodniopomorskiego dokonali zatrzymania 43 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie dwóch listów gończych celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 10.40 – w miejscowości Krzynowłoga Mała, na skrzyżowaniu ul. Mławskiej z ul. Przasnyską, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, 71 – letni mieszkaniec woj. warmińsko-mazurskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skutek czego doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Skoda. Z miejsca zdarzenia do przasnyskiego szpitala z niegroźnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni pasażerowie skody. Badanie kierujących wykazało, że w chwili kolizji byli trzeźwi.

Policjanci będący na miejscu dodatkowo ustalili, że sprawca zdarzenia, mieszkaniec woj. warmińsko-mazurskiego, kierował pojazdem bez uprawnień oraz to, że był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn Północ. 71 – latek za spowodowanie kolizji drogowej oraz za kierowanie pojazdem bez uprawnień, został ukarany wysokim mandatem karnym.

 

09.07.2021r.

Godz. 11.40 – w miejscowości Krzynowłoga Mała na skrzyżowaniu ul. Mławskiej z ul. Przasnyską. kierujący samochodem osobowym marki Citroen 34 – letni mieszkaniec Olsztyna, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, którym kierował 33 – letni mieszkaniec Ostrołęki. Z miejsca zdarzenia do szpitala w Przasnyszu i w Ciechanowie przewieziono wszystkich uczestników wypadku, łącznie 6 osób w tym 2 dzieci w wieku 2 lat. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że byli trzeźwi.

 

08.07.2021r.

Godz. 14.45 – w miejscowości Turowo gm. Czernice Borowe, kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo, wykonując manewr skrętu w prawo, zjechał na przeciwległy pas ruchu, na skutek czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki BMW. 41 – letni kierujący pojazdem ciężarowym za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany wysokim mandatem karnym.

 

07.07.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

06.07.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

05.07.2021r.

Godz. 17.30  – w miejscowości Świniary gm. Krzynowłoga Mała, policjanci zatrzymali 56 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments