Kronika Policyjna Przasnysz od 26 do 31 lipca 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 26 do 31 lipca 2020r.

 

30.07.2020 r.

Godz. 0845– w Chorzelach na ul. Zarębskiej na targowicy miejskiej, nieustalony sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy w kwocie około 100 złotych na szkodę mieszkanki gminy Chorzele.

Godz. 1650– w Józefowie gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca tej wioski poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 45 dni.

29.07.2020 r.

Godz. 1130– w miejscowości Mosaki-Stara Wieś gm. Krasne, kierujący samochodem Mercedes Sprinter mieszkaniec powiatu pułtuskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem Opel Zafira i doprowadził do zderzenia tych pojazdów, został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1400– w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, policjanci podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym Daewoo Nubira, który pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się do kontroli. Po krótkim pościgu pojazd zatrzymano, kierującym okazał się 67 letni mieszkaniec Przasnysza, u którego badanie stanu trzeźwości wykazało 1,89 promila alkoholu w organizmie, został zatrzymany do wyjaśnienia i za swoje zachowanie odpowie przed przasnyskim sądem.

Godz. 1655– Burmistrz Miasta Przasnysz zgłosił, że w Przasnyszu na ul. Makowskiej, w dniu 28 lipca br. nieustalony sprawca uszkodził nawierzchnię ścieżki rowerowej poprzez zdemontowanie z niej kostki brukowej, wartość strat to kwota 300 złotych.

Godz. 1735– w Jednorożcu na ul. Odrodzenia, policjanci zatrzymali 38 letniego mieszkańca Jednorożca poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 131 dni.

Godz. 2115– na drodze krajowej K-57 w rejonie miejscowości Plewnik gm. Krzynowłoga Mała, 18-letni mieszkaniec gminy Przasnysz kierując samochodem osobowym marki Audi A3 uderzył w łosia, która nagle wbiegł na jezdnię wprost pod jego samochód.

 

28.07.2020r.

 Godz. 0755– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego w sklepie Biedronka, mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży alkoholu o wartości 104 złotych, został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1050– w Chorzelach na ul. Mostowej, policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Chorzel poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy.

Godz. 1315– w Zdziwóju Starym gm. Chorzele, policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Chorzele, który mając 2,62 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Citroen Xara, a także posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi.

Godz. 2215– w Chorzelach na ul. Nowej, policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Jednorożec, który mając 0,40 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi 80.

 

27.07.2020r.

 Godz. 1635– na trasie Stara Wieś – Jarzynny Kierz gm. Chorzele, kierujący samochodem Volvo S40 mieszkaniec gminy Pułtusk, z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu i wywrócił pojazd. Kierujący był trzeźwy, a w samochodzie podróżowało jeszcze czworo pasażerów, którym pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy medycznej. Najciężej ranną kobietę, ze złamaną ręką i podejrzeniem urazu kręgosłupa, z miejsca zdarzenia zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Godz. 1900– w Zarębach gm. Chorzele, kierujący samochodem Mercedes mieszkaniec województwa podlaskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu Renault Megane kierowanego przez mieszkankę województwa pomorskiego i doprowadził do zderzenia się tych pojazdów, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

 

kom. Paweł Rykowski


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments