Kronika Policyjna Przasnysz – od 22 do 27 września 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 22 do 27 września 2019r.

26.09.2019r.

Godz. 1140– w Chorzelach na ul. Żabiej, kierujący mercedesem podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do zderzenia z peugeotem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1615– kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra w miejscowości Parciaki gm. Jednorożec na łuku drogi nie dostosował prędkości pojazdu do warunków drogowych w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu uderzając tam w drzewo. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1900– do przasnyskiej Komendy Policji zgłosił się mieszkaniec gm. Krasne i poinformował o tym, że przed godziną 14 z miejsca zamieszkania Stary Janin gm. Krasne samochodem osobowym marki BMW koloru czarnego wyjechała jego 37-letnia żona i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Godz.2340– w Przasnyszu na ul. Makowskiej, policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Przasnysza, który pomimo posiadania w organizmie ponad 0,8 promila alkoholu wsiadł za kierownicę samochodu osobowego marki Audi A4. Ponadto 26-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

25.09.2019r.

Godz. 1400– kierująca samochodem osobowym marki Suzuki w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do kolizji z BMW.  Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym.

Godz. 1500 – mieszkaniec Chorzel zgłosił, że kilka dni wcześniej, nieznany sprawca za pomocą spreya na jego ogrodzeniu w Chorzelach przy ul. Szkolnej, napisał słowa obraźliwe. Zgłaszający wartość uszkodzonego w ten sposób ogrodzenia wycenił na kwotę 2 tyś. złotych.

Godz. 1515– w Przasnyszu na ul. Sadowej, kierujący fordem podczas manewru cofania doprowadził do zderzenia z jadącą skodą. Sprawcę kolizji pouczono.

24.09.2019r.

Godz. 1040– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Sadowej z ul. Jaśminową, 82-letni kierujący fiatem mieszkaniec gm. Krasne w trakcie wykonywanego manewru skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącej BMW 36-letniej mieszkance Przasnysza  na skutek czego doszło do zderzenia się obu pojazdów.  Kierujący fiatem za spowodowanie kolizji drogowej odpowie przed przasnyskim sądem.

Godz.1100– w Jednorożcu na hali sportowej przy ul. Odrodzenia, nn sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Xperia L3 o łącznej wartości blisko 900 złotych.

Godz. 1450– 59-letnia mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że tuż po godz. 10 na telefon stacjonarny  zgłaszającej  zadzwonił mężczyzna  i podając się za policjanta poinformował ją o tym, że jej konto bankowe zostało zaatakowane przez hakerów i by je zabezpieczyć, kobieta musi podać nr konta bankowego oraz hasła dostępowego. Gdy to uczyniła z konta  pokrzywdzonej sprawca dokonał  trzech przelewów na łączną kwotę 130 tyś. złotych.

Godz. 1540– w Golanach gm. Przasnysz, kierująca nissanem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do kolizji ze skodą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1910– w Dobrzankowie gm. Przasnysz, pracownik służby drogowej dokonał obywatelskiego zatrzymania 43-letniego mieszkańca Przasnysza, który pomimo posiadania ponad 2 promili alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra.

Godz. 2100– mieszkanka Grabowa gm. Przasnysz, zgłosiła, że znany jej mężczyzna pod jej nieobecność w domu dokonał kradzieży pieniędzy należących do jej syna w kwocie 2 tyś. złotych.

23.09.2019r.

Godz. 0830– w miejscowości Rembielin gm. Chorzele, nn sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości około 140 litrów oraz dwóch  akumulatorów rozruchowych z walców drogowych należących do firmy drogowej z Ostrołęki.

Godz.1210– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca ze stojaka rowerowego znajdującego się przed blokiem mieszkalnym na ul. Wojskowej w Przasnyszu dokonał kradzieży roweru marki KROSS typu Hexagon, koloru czerwono-czarnego o wartości około 600 złotych.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments