Kronika Policyjna Przasnysz – 30 września – 4 październik 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz od 30 września do 4 października 2019r.

03.10.2019r.

Godz. 1720– w Przasnyszu na ul. Św. St. Kostki, kierujący samochodem Vw Transporter 55-letni mieszkaniec Przasnysza, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Renault Megane, kierowanego przez mieszkańca gminy Czernice Borowe i doprowadził do zderzenia się tych pojazdów Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

02.10.2019r.

Brak zdarzeń kryminalnych

01.10.2019r.

Godz. 0940– kierujący samochodem osobowym marki BMW w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1200– w miejscowości Ulatowo – Adamy gm. Krzynowłoga Mała, 26-letni mieszkaniec gm. Przasnysz mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz.1850– w miejscowości Zbrochy gm. Krzynowłoga Mała, policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Przasnysza, który pomimo posiadania ponad 4 promili alkoholu w organizmie oraz dwóch zakazów sądowych za jazdę w stanie nietrzeźwości wydanych przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, zdecydował się na jazdę za kierownicą Volkswagena Golfa.

30.09.2019r.

Godz. 1050– w Przasnyszu na ul. Zawodzie, 61-letnia mieszkanka Przasnysza, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie, wsiadła za kierownicę dacii, a następnie uderzyła w zaparkowany samochód marki Kia.

Godz.1500– w miejscowości Klewki gm. Przasnysz, kierujący fiatem na łuku drogi, nie dostosował prędkości do warunków drogowych na skutek czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Z miejsca wypadku z obrażeniami ciała karetką pogotowia została przewieziona do przasnyskiego szpitala pasażerka fiata.

Godz. 1520– w Przasnyszu na ul. Leszno, kierujący nieustalonym pojazdem uderzył w zaparkowany prawidłowo pojazd marki Ford Focus, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 1610– w Turowie gm. Czernice Borowe, kierujący volkswagenem transporterem na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dacii na skutek czego doszło do zderzenia się obu pojazdów. Z miejsca wypadku karetkami pogotowia do przasnyskiego szpitala została przewieziona kierująca dacią oraz pasażer volkswagena.

Godz. 2140– w miejscowości Ostrowe – Stańczyki gm. Krzynowłoga Mała, policjanci zatrzymali 38- letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments