Kronika policyjna Przasnysz – 10.10.2016

09.10.2016r.

Godz. 15:25- mieszkanka powiatu przasnyskiego powiadomiła, że  gdy przebywała  w sali katechetycznej przy klasztorze Ojców Pasjonistów nieznany sprawca z kieszeni płaszcza ukradł jej telefon komórkowy Samsung Galaxy A5. Zgłaszająca wartość telefonu oszacowała na kwotę 1000 zł.

Godz. 17:05- w Przasnyszu na ul. Orlika zatrzymano mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego mercedesem. Badanie wykazało, że kierujący miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19:55- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej  kierujący subaru nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi doprowadzając do zderzenia pojazdów. Winnego spowodowania kolizji ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

08.10.2016r.

Godz. 07:55- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że  przy ul. Makowskiej w Przasnyszu w jego zaparkowany samochód  m-ki Opel Astra  uderzył samochód Renault Twingo. Kierujący renault oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 16:43- w Jastrzębcu gm. Czernice Borowe doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący volkswagenem wyjeżdżając z drogi gruntowej uderzył w pojazd m-ki Jeep Grand Cheeroke  po czym  oddalił się z miejsca zdarzenia. Pojazd Jeep na skutek zdarzenia przewrócił się na dach. Ustalono, że jeepem kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego.

07.10.2016r.

Godz. 08:25- nieznani sprawcy włamali się do altany  ogrodowej przy ul. Skłodowskiej w Przasnyszu i ukradli: basen ogrodowy, koło kąpielowe, namiot plażowy i krzesła. Wartość strat oszacowano na kwotę 320 zł.

Godz. 13:20- w Bartnikach gm. Przasnysz kierujący skodą mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w hyundaia, którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego. Winnego spowodowania kolizji ukarano mandatem w wysokości  300 zł.

Godz. 13:35- w miejscowości Goski Wąsosze gm. Krzynowłoga Mała  kierujący skodą Felicją 19 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, podróżując z 18 letnim mieszkańcem powiatu przasnyskiego,   podczas wyprzedzania pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym w kierunku Przasnysza peugeotem, którym kierował 49 letni mieszkaniec Warszawy. W peugeocie wraz z kierowcą  podróżowała żona i troje dzieci. Wszystkich uczestników zdarzenia przewieziono do szpitala w Przasnyszu,  Makowie Mazowieckim i  Ciechanowie. W wyniku prowadzonych czynności wyjaśniających przy 18 latku funkcjonariusze znaleźli marihuanę i amfetaminę.

Godz. 20:00- w Przasnyszu na ulicy Kolejowej zatrzymano 22 letniego przasnyszanina, który kierując peugeotem  w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy

 

06.10.2016r.

Godz. 15:50-w Obrębcu, gm. Czernice Borowe doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka Gruduska kierując audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył hondy, którą kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego, w wyniku czego honda uderzyła w opla vectrę, którą kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 300 zł. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

05.10.2016r.

Godz. 10:40- w Przasnyszu na ulicy Gdańskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym m-ki Ford Focus mieszkaniec powiatu przasnyskiego nieprawidłowo wykonał manewr cofania i uderzył w   chryslera, którym kierował mieszkaniec Przasnysza. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz. 12:35- w miejscowości Zielona, gm. Krasne kierujący oplem mieszkaniec powiatu przasnyskiego na zanieczyszczonej błotem drodze wpadł w poślizg i zjechał do  rowu gdzie dachował. Mężczyzna nie doznał obrażeń ciała. Ustalono, że drogę zanieczyścił kierujący ciągnikiem rolniczym mieszkaniec powiatu przasnyskiego, którego ukarano mandatem karnym. Mężczyzna zobowiązał się do uprzątnięcia  błota.

Godz. 15:50- w Wężewie gm. Krasne na skrzyżowaniu dróg kierujący renault mieszkaniec Ciechanowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu renault mieszkańcowi Warszawy w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

04.10.2016r.

Godz. 09:40- w Przasnyszu na ul. Świerczewo kierujący oplem mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył nissana , którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Winnego kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 12:35- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznany sprawca przywłaszczył jego telefon komórkowy m-ki Samsung, który pozostawił na dachu  samochodu zaparkowanego przed posesją. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 1200 zł.

Godz. 13:25– w miejscowości Zakocie gm. Przasnysz doszło do wypadku drogowego. Kierująca skodą 31 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała  na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący z przeciwka samochód  m-ki Daewoo Lanos, którym kierowała45 letnia  mieszkanka powiatu przasnyskiego. Kobiety karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala w Przasnyszu. W wyniku zdarzenia 31 latka złamała rękę.

Godz. 19:20- mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej rower pozostawiony przed blokiem przy ul. Skłodowskiej. Zgłaszająca straty oszacowała na kwotę 450 zł.

Godz. 21:25-mieszkaniec  gm. Krasne powiadomił, że 28 września br. około godz. 08:00 dwaj nieznani mężczyźni   poruszający się samochodem koloru ciemnego ukradli jego roczną  sukę rasy Owczarek środkowoazjatycki,  która biegała wraz z innym psem przed posesją. Zgłaszający wartość strat  oszacował na kwotę 4000 zł.

 

 

KPP Przasnysz.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments