Kolejne wysokie mandaty od grupy SPEED

Policjanci należący do grupy SPEED w ciągu ostatniego tygodnia ujawnili 97 wykroczeń, w tym 86 dotyczących przekroczenia prędkości. Dwóch kierujących otrzymało wysokie mandaty po 2500 złotych i 10 punktów karnych. Jeden kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

 

Kolejny wysokie mandaty i zatrzymane prawa jazdy na trzy miesiące dla kierujących za rażące naruszenia w ruchu drogowym.

– Dwóch kierujących otrzymało wysokie mandaty po 2500 złotych i 10 punktów karnych. Jeden kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące – mówi asp. Monika Winnik i przedstawia informację dotyczącą zdarzeń z udziałem kierowców łamiących przepisy:

– 25 lutego w miejscowości Sieluń 25 – letni kierujący fordem jadąc w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 77km/h. Kierujący stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i otrzymał mandat w wysokości  2500 zł oraz 10 punktów karnych – informuje.

 

– 27 lutego z kolei na drodze krajowej nr K61 w miejscowości Łaś policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 45 – letniego kierującego pojazdem marki Mini Cooper, który przekroczył dozwoloną prędkość o 82km/h. Kierujący otrzymał mandat w wysokości 2500 zł. oraz 10 punktów karnych.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments