Kolejna wygrana przasnyskich trampkarzy!

MKS CIECHANÓW – MKS PRZASNYSZ 1-2

W sobotnie popołudnie 9 września br. drużyna trampkarzy przasnyskiego MKS-u udała się na swój kolejny mecz ligowy w rozgrywkach I LO CO-OZPN. Przeciwnikiem naszej drużyny był dotychczasowy lider rozgrywek – drużyna MKS Ciechanów.

To, że mecz będzie trudny wiedzieliśmy już dawno, ponieważ obie drużyny w poprzednich sezonach walczyły w I Mazowieckiej Lidze Trampkarzy. Obie ekipy mają ambicje do wygrania rozgrywek, dlatego mecz nie należał do tych przyjemnych dla oglądania. Przez całe spotkanie dominowała walka, nikt nie odpuszał a sędzia musiał wielokrotnie używać gwizdka. Jednak mimo tak ostrej gry my jako pierwsi zdobyliśmy bramkę po pięknym strzale Jaśka Wiśniewskiego. Tuż przed przerwą  wyrównującego gola zdobyli gospodarze, strzelając go z rzutu karnego. Druga połowa meczu niczym nie różniła się od pierwszej. Walka w środku pola i nieliczne ataki w wykonaniu obydwu drużyn. Mimo tego obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramki, a jedną z nich po pięknym rajdzie Przemka Górniaka i strzale głową Szymka Morawskiego wykorzystał przasnyski MKS. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Wygrywając mecz pokazaliśmy że możemy i musimy wygrywać z silnymi drużynami. Należy pochwalić całą drużynę za walkę , za ambicję, za chęć zwycięstwa. Tak trudne mecze na pewno budują atmosferę w drużynie, chociażby dlatego że kolejny mecz zagraliśmy bez naszego kapitana Bartka Biedrzyckiego, który leczy kontuzję. Miejmy nadzieję że chociaż jeden mecz w tym sezonie uda nam się rozegrać w optymalnym składzie. Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Korona Ostrołęka, a mecz już za tydzień na boisku w Przasnyszu na który serdecznie zapraszamy.

MKS Przasnysz: Janek Węglicki – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Wiktor Kask, Kacper Szczęsny – Kuba Krupa, Przemek Górniak, Dawid Prusik, Kamil Maciaszczyk – Janek Wiśniewski, Szymek Morawski

Rezerwowi: Przemek Taberski, Paweł Zadrożny, Kacper Grabowski, Kacper Dominiak

Nieobecni: Bartek Biedrzycki, Sebastian Czarzasty

Trener MKS: Marek Zbrzeski