Katarzyna Dąbrowa wydaje nowe utwory na Youtube

Layla, czyli Katarzyna Dąbrowa z Przasnysza tworzy muzykę rap, a jej utwory coraz częściej pojawiają się w popularnym serwisie Youtube. Młoda raperka swoje piosenki nagrywa w Akustika Studio w Olsztynie u Łukasza Kłoczewskiego. Jej utwór „Numer” wysłuchało już kilkaset osób.

 

kasia

Katarzyna Dąbrowa urodziła się w Przasnyszu 14.11.1990 r. Swoją twórczość zaczęła dość dawno, nawet nie jest w stanie powiedzieć kiedy dokładnie zainteresowała się muzyką. Jej mama twierdzi, że było to na przełomie 8-9 lat życia.

– Początkowo wstydziłam się tego i nie pokazywałam nikomu. Pewnego dnia moja mama zauważyła, że dość często wyrzucam swoje teksty. Zaczęła je zbierać, segregować. Na jednej z wywiadówek powiedziała polonistce, że pisze wiersze. W VI klasie podstawówki recytowałam swój wiersz na ukończeniu 6 klas. Nikt się nawet nie domyślił, próby twały tygodniami, dopiero na koniec, gdy wyszła polonistka na scenę to uświadomiła słuchaczy. W tym momencie wierszy mam na koncie ponad 200.  Pięć lat temu, na ostatnim roku studiów zaczęłam swoją przygodę z rapem. Chciałabym, żeby moje słowa dotarły do większego grona ludzi. Robiłam to już wcześniej, ale nagrywać zaczełam u p. Marka Karolskiego w EmkaStudio. Trzy lata temu przeprowadziłam się do Olsztyna. Tu zaczełam rozwijać swoje skrzydła. Poznałam ludzi, którzy siedzieli w tym od dawna. Wsparcie od nich dało mi bardzi dużo. Profesjonalne studio oparte na rapie były dla mnie jak spełnienie marzeń. Długo czekałm na tą chwilę by udostępnić ludziom swoją twórczość. W tym momencie wiem, że na jednym utworze się nie zakończy. – wyjaśnia Kasia.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments