Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 14 do 20 grudnia 2016 r.

14.12.2016 r. godz. 0712

            Dachowanie samochodu osobowego w Zakociu gmina Przasnysz. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu w przydrożnym rowie. Kierowca bez obrażeń ciała znajdował się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, postawili pojazd na koła, odłączyli zasilanie elektryczne i usunęli resztki powypadkowe z jezdni. W czasie działań ratowniczych ruch drogowy odbywał się jednym pasem jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ dach i przód Opla Vectry.

14.12.2016 r. godz. 0834

            Dachowanie samochodu osobowego w Parciakach gmina Jednorożec. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej samochód osobowy znajdował się w rowie na dachu, natomiast osoba poszkodowana znajdowała się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej (założono kołnierz ortopedyczny, udzielono wsparcia psychicznego, zabezpieczono przed utratą ciepła). Osobę poszkodowaną przekazano Pogotowiu Ratunkowemu.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ dach oraz tył VW Polo.

14.12.2016 r. godz. 1453

            Zderzenie trzech samochodów osobowych i ciężarówki w Nowych Czernicach gmina Czernice Borowe. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba. W chwili przybycia straży pożarnej pojazdy biorące udział w zdarzeniu znajdowały się na jezdni. Podróżujące osoby znajdowały się na zewnątrz pojazdów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach i usunęli z jezdni pozostałości pokolizyjne.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległo: Audi A3 – przód samochodu, Fiat Seicento- całkowicie, Opel Astra- tył pojazdu, Scania R 420- 3 felgi z lewej strony naczepy.

15.12.2016 r. godz. 1533

            Pożar budynku (pawilonu) handlowego w Przasnyszu przy ul. Leszno. W chwili przybycia straży pożarnej w budynku handlowym będącym w czasie remontu występowało zadymienie i paliła się ściana zewnętrzna z podsufitką budynku. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru w międzyczasie wykonując prace rozbiórkowe. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległo około 4 m2 ściany o konstrukcji drewnianej.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments