Gminny Dzień Seniora w Krasnem

W związku z tym, że w okresie jesiennym przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Europejski Dzień Seniora oraz Światowy i Ogólnopolski Dzień Seniora osoby starsze z terenu gminy Krasne postanowiły wspólnie je uczcić.

 

W remizie strażackiej w Krasnem zorganizowano Gminny Dzień Seniora. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele samorządu gminnego, duchowieństwa oraz Lokalnej Grupy Działania „Północne Mazowsze”.

Na scenie wystąpiły zarówno dzieci, jak i seniorzy, którzy zaprezentowali zebranej widowni swoje talenty teatralne, taneczne i muzyczne. Widownia podziwiała  zespół  „Nutki” pod dyrygenturą Pani Katarzyny Magnuszewskiej ze Szkoły Podstawowej w Krasnem, „Ludowy Zespół Krasne” na czele z Franciszkiem Czajką oraz „Wesołą Gromadkę” ze Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Trzecia Młodość” w Krasnem.

Nie zabrakło życzeń, przemówień i gratulacji.

– Z tej okazji jeszcze raz wszystkim Seniorom życzymy wielu lat w zdrowiu i radości, byście mogli spełniać swoje marzenia i realizować pasje. Niech każdy Wasz dzień wypełnia ludzka życzliwość, wdzięczność i pomoc. Pozwólcie też młodszym pokoleniom korzystać z Waszej mądrości życiowej, by otaczający nas świat z każdym dniem stawał się dzięki Wam piękniejszy. Życzymy długich lat życia wypełnionych szacunkiem i miłością. Zarażajcie nas wszystkich swoją pasją, dzielcie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim BĄDŹCIE, bądźcie z nami i przy nas – życzy biblioteka.

Na zakończenie spotkania na wszystkich czekał poczęstunek i zabawa taneczna.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
1 miesiąc temu

Ciekawe czy za Tuska też tak będzie?

Grażyna
Grażyna
1 miesiąc temu

Co ma Tusk czy inny polityk do imprez dla seniorów. Społeczność Krasnego to mili weseli ludzie pełni radości i miłości dla bliźniego.Gratulacje dla Krasnego i ich organizatorów brawo!