Chorzelanka Natalia Orzoł wydała swoją książkę

Natalia Orzoł, mieszkanka Chorzel, mimo młodego wieku wydała właśnie książkę motywacyjną. Książka „Buduj swoje życie według swoich marzeń” dostępna jest w serwisie Ridero. Można ją kupić w wersji drukowanej jak i e-booka .

 

– Książka została stworzona, by odnaleźć siebie, swój cel w życiu oraz by mieć motywację do tego do czego się dąży. Wiele czynników życiowych zniechęca nas do podejmowania ważnych decyzji i mam nadzieję, że ta książka pomoże wielu osobom podjąć właściwe kroki, by spełniać swoje marzenia i osiągnąć swoje cele – informuje naszą redakcję.

 

Strony książki, jak przyznaje jej autorka, składają się z codziennej dawki motywacji. – Wystarczy, że każdego dnia przeczytamy jedną stronę i odpowiemy na pytania w niej zawarte. To raczej dziennik, swojego rodzaju rozmowa z własnymi myślami, z wszystkim co nas martwi, ogranicza i siedzi w naszej podświadomości.

Natalia Orzoł skończyła szkołę w Myszyńcu i jak mówi próbowała wielu zawodów, jednak nie odnalazła w nich swojej ścieżki. Ponieważ, jak twierdzi, od zawsze udawało jej się motywować ludzi do osiąganiu celów, postanowiła iść w tym kierunku. Najpierw założyła na Facebooku grupę motywacyjną, potem zabrała się za pisanie książki.

– Niedawno skończyłam szkolenie dla początkujących coachów. Teraz po urodzeniu dziecka, chcę połączyć prowadzenie sesji ze sprzedażą książki. Zachęcać ludzi, by jak najwięcej osób miało odwagę walczyć o swoje marzenia – podsumowuje.

 

W przyszłości marzy o tym, by zostać profesjonalnym coachem.

– Wiem, że do tego jeszcze daleka droga, ale chcę dążyć w tym kierunku. Chciałabym również, by rodzice byli ze mnie dumni, że udało mi się wydać książkę. Jestem teraz w trakcie pisania kolejnej. Jej tytuł to “Kobieta niezniszczalna” – mówi.

 

ren

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek prawdy
Świadek prawdy
25 dni temu

https:// www. o2. pl/informacje/zespol-odwolal-wystep-w-klubie-lgbt-jednemu-z-czlonkow-ukazal-sie-pan-jezus-6676729654942528a

kasia
kasia
25 dni temu
odpowiada  Świadek prawdy

Teraz zrobiło się modne pisanie książek, każdy to potrafi jeśli tylko ma dużą wyobraźnię

Natalia
Natalia
25 dni temu
odpowiada  kasia

Tu nie jest mowa o książce do której potrzeba wyobraźni tylko o książce motywacyjnej gdzie trzeba naprawdę zrozumieć innych by wiedzieć jak do nich dotrzeć by się nie poddali i spełniali marzenia

Miałeś chamie złoty róg
Miałeś chamie złoty róg
25 dni temu
odpowiada  Natalia

Z ciekawością przeczytam ww książkę, mam nadzieję ze nie jest to kolejna kopia książek pisanych w USA NA POCZATKU XX w.