Artur Długokęcki i Robert Suchodolski z KPP Przasnysz na III miejscu w Finale Policyjnych Ratowników!

Pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji odbył się VI. Finał Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Tym razem miano najlepszych ratowników w policyjnych mundurach przypadło reprezentantom małopolskiego garnizonu Policji. Mundurowi z KPP Przasnysz, mł.asp. Artur Długokęcki oraz sierż.szt. Robert Suchodolski uplasowali się na trzecim miejscu.

 

Zawody Ratowników Policyjnych kierowane są do policjantów realizujących na co dzień zadania w służbach prewencyjnych i kryminalnych. Celem zawodów jest stałe podnoszenie i utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

1. miejsce    mł.asp. Tomasz Ladziński, sierż.szt. Przemysław Panaś   KWP Kraków
2. miejsce    asp. Janusz Andrzejuk, asp. Sebastian Kamieński   KWP Białystok
3. miejsce    mł.asp. Artur Długokęcki, sierż.szt. Robert Suchodolski   KWP Radom

 

Puchar dla zwycięzców ufundował Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji pan Joachim Brudziński. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar ufundowany przez Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka, a zdobywcy miejsca trzeciego – puchar ufundowany Komendanta Szkoły Policji insp. Jacka Gila. Dodatkowo zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody pieniężne, które również ufundował Komendant Główny Policji.

red.

Źródło mazowiecka policja
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments