Akcja #hot16challenge2. Nominujemy przasnyskich raperów.

Polski internet oszalał na punkcie akcji #hot16challenge2, będącej wyzwaniem mającym na celu włączenie się w walkę z koronawirusem. Można to uczynić w stosunkowo prosty sposób. Wystarczy nagrać 16 wersów mówionego, śpiewanego, bądź rapowanego tekstu i nominować kolejne osoby, promując przy tym zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. Chcemy upowszechnić akcję na lokalnym gruncie, dlatego nominujemy do udziału w niej przasnyskich raperów.

 

Po 6 latach polski raper Solar postanowił reaktywować zabawę, która miała swój początek w 2014 r. Druga edycja #hot16challenge powiązana została tym razem ze zbiórką pieniędzy, które mają być przeznaczone na wsparcie medyków, walczących z epidemią koronawirusa.

W zabawę w tworzeniu zwrotek zaangażowali się m.in. Łona, Sokół, Pezet, Taconafide i Mata, a także Monika Brodka, Kasia Nosowska, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Margaret, Artur Andrus, Rafał Brzozowski. W szczytnej akcji wzięły jednak również osoby niezwiązane z branżą muzyczną. Wśród nich był m.in. Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar czy prof. Marcin Matczak z Uniwersytetu Warszawskiego. Nominację otrzymał również prezydent Andrzej Duda.

Do chwili obecnej akcję finansowo wsparły 38 554 osoby, przeznaczając na szczytny cel 1 326 159,64 zł. Chcemy upowszechnić zabawę na przasnyskim gruncie, dlatego zachęcamy do udziału przasnyskich raperów. Nominujemy więc: Ziomek, TMS, Macięty, Chrostek aka burmistrz Przasnysza. Czy podejmą wyzwanie? Okaże się niebawem.

 

Hot16challenge to zabawa polegająca na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej, rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem:

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments