Zmiany w 2. ORel Przasnysz. Przekazanie obowiązków Dowódcy batalionu Walki Elektronicznej.

30 września 2020 roku w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania obowiązków dowódcy batalionu Walki Elektronicznej. W uroczystości udział wzięli: Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego – płk dypl. Bogusław Postek, przekazujący obowiązki ppłk Andrzej Brus oraz obejmujący obowiązki mjr Piotr Karłowicz, a także bezpośrednio podlegli żołnierze dowódcy Ośrodka i żołnierze batalionu.

 

-Niewątpliwie żegnamy dzisiaj dowódcę – żołnierza, który swoim wysiłkiem niejednokrotnie udowodnił pełen profesjonalizm i zaangażowanie w służbie naszej Ojczyźnie. Decyzja przełożonych o wyznaczeniu na nowe wyższe stanowisko służbowe bez wątpienia przyczyni się do realizacji życiowych planów i zamierzeń. Z tego miejsca życzę, aby dobre zdrowie i żołnierskie szczęście towarzyszyło Ci każdego kolejnego dnia w służbie. – podsumował dotychczasową służbę ppłk. Andrzeja Brusa Dowódca Ośrodka.

Witając nowego dowódcę batalionu Walki Elektronicznej płk dypl. Bogusław Postek podkreślił, że „Objęcie dowodzenia tak ważnym pododdziałem to niewątpliwie podniosły etap w dotychczasowej służbie mjr. Piotra Karłowicza, ale i zarazem szczególnie odpowiedzialny. Przed nowym dowódcą stoi wiele wyzwań i wiele zmian. Głęboko wierzę, że dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi i determinacji tym wyzwaniom sprosta. Służba na stanowisku dowódcy batalionu Walki Elektronicznej to czas prezentowania najwyższych umiejętności i wojskowego profesjonalizmu, dlatego życzę aby Twoje zaangażowanie i ciężka praca przełożyła się na postrzeganie batalionu jako dobrze wyszkolonego i dowodzonego.”

Źródło 2ORel
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments