Z ostatniej chwili. Pożar budynku mieszkalnego w Krzynowłodze Małej.

Przed chwilą dobiegło końca gaszenie pożaru budynku mieszkalnego w Krzynowłodze Małej. Do pożaru doszło podczas nieobecności mieszkańców domu, a płomienie dostrzegła sąsiadka, która zawiadomiła straż pożarną. Dowódcą akcji, w której uczestniczyło aż 6 zastępów straży pożarnej był mł.kpt. Radosław Krzemiński.

Pożar wybuchł w salonie, a jego przypuszczalną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Dzięki szybkiej reakcji strażaków, zarzewie ognia udało się opanować, zaś pożar nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia

– Nasze działania polegały na gaszeniu w natarciu oraz ewakuacji spalonego mienia poza budynek. Całkowitemu spaleniu uległo wyposażenie pomieszczenia, w którym wystąpił pożar. Sąsiednie pomieszczenia zostały jedynie okopcone. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów – 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Przasnyszu oraz 3 zastępy OSP z powiatu przasnyskiego – mówi  mł. kpt. Radosław Krzemiński. Na miejsce akcji przybyło również pogotowie elektryczne, które odłączyło zasilanie budynku.

Na skutek pożaru nikt nie został poszkodowany.


Małgorzata Jabłońska
Infoprzasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments