Z ostatniej chwili. Pożar budynku mieszkalnego w Krzynowłodze Małej.

Przed chwilą dobiegło końca gaszenie pożaru budynku mieszkalnego w Krzynowłodze Małej. Do pożaru doszło podczas nieobecności mieszkańców domu, a płomienie dostrzegła sąsiadka, która zawiadomiła straż pożarną. Dowódcą akcji, w której uczestniczyło aż 6 zastępów straży pożarnej był mł.kpt. Radosław Krzemiński.

Pożar wybuchł w salonie, a jego przypuszczalną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Dzięki szybkiej reakcji strażaków, zarzewie ognia udało się opanować, zaś pożar nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia

– Nasze działania polegały na gaszeniu w natarciu oraz ewakuacji spalonego mienia poza budynek. Całkowitemu spaleniu uległo wyposażenie pomieszczenia, w którym wystąpił pożar. Sąsiednie pomieszczenia zostały jedynie okopcone. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów – 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Przasnyszu oraz 3 zastępy OSP z powiatu przasnyskiego – mówi  mł. kpt. Radosław Krzemiński. Na miejsce akcji przybyło również pogotowie elektryczne, które odłączyło zasilanie budynku.

Na skutek pożaru nikt nie został poszkodowany.


Małgorzata Jabłońska
Infoprzasnysz
Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...