Wypadek samochodu osobowego w Gostkowie.

W sobotę, 3 listopada, około godz. 07:00 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Gostkowo, gm. Przasnysz.

W chwili przybycia straży pożarnej, samochód osobowy marki Citroen C4 znajdował się w rowie, na kołach poza jezdnią. Kierująca wyszła z uszkodzonego pojazdu o własnych siłach i uskarżała się na duszności oraz ból w górnej części kręgosłupa.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym pojeździe oraz udzieleniu poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy (stabilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa, ułożenie na noszach typu deska, tlenoterapia bierna 100% tlenem, termoizolacja, wsparcie psychiczne).

Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego osoba poszkodowana została przekazana ratownikom medycznym, a następnie przewieziona karetką pogotowia do szpitala.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód i dolna cześć silnika samochodu osobowego marki Citroen C4 oraz zniszczeniu uległy 2 znaki drogowe.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Bogate, Gostkowo i Leszno.

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments