Wyjątkowe leżaki ozdobiły przasnyski Rynek.

Urząd Miasta Przasnysz przygotował dla mieszkańców odwiedzających nasz rynek małą niespodziankę. Od dziś będą oni mogli odpocząć na wyjątkowych miejskich leżakach. W przyszłości krajobraz rynku mają uzupełnić również i miejskie parasole.

Jak poinformował nas przasnyski magistrat leżaki będą obecne nie tylko do końca lata. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, będą one wystawiane we wszystkie cieplejsze dni do końca roku.

– Na pomysł wpadli radni Piotr Kołakowski i Sławomir Czaplicki. Warto nadawać tożsamość naszemu Rynkowi i zwiększać drobnymi akcentami przywiązanie lokalne. Tu łączymy przyjemne z pożytecznym. Leżaki pewnie głównie przysłużą się naszym najmłodszym mieszkańcom i liczę, że dzieciaki często zadadzą pytanie swoim rodzicom: Mamo, tato – a co oznaczają trzy wieżyczki w herbie. – informuje burmistrz Łukasz Chrostowski.

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
1 rok temu

Żeby tam jeszcze było czym oddychać na tej betonowej pustyni

Daro
Daro
1 rok temu

Dobrze się wydaje publiczne pieniądze na pierdoły przy których można się pokazać jakim to wspaniałym radnym się jest

Anka
Anka
1 rok temu

Dla mieszkańców kupili nie dla siebie. Super sprawa. Wreszcie coś się zaczyna dziać i ktoś zajął się rynkiem.

Anka
Anka
1 rok temu

Świetny pomysł dla mieszkańców i gości Miasta oraz promocja Miasta – dwa w jednym – trudno o bardziej celowe działanie i wydatkowanie – o marnotrastwie środków publicznych nie ma tu mowy. Gratulacje za dobre chęci i działanie ?

Darcio
Darcio
1 rok temu

Nic nie robią to źle, robią jeszcze gorzej. I jak tu dogodzić?????????????????

Jola
Jola
1 rok temu

Chyba Trzaskowski jest ich promotorem.Tylko gdzie są palety,byłoby jeszcze taniej.Niech ci radni sami tam usiądą,tam jest ich miejsce,na tej betonowej patelni.