WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZNIÓW ZSP PRZASNYSZ

Dnia 23 listopada 2016r. w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu reprezentowali dyrektor Andrzej Brocki wraz z wyróżnionymi uczennicami: Weroniką Goś z kl. II tr (średnia ocen 5,09) oraz Eweliną Wysocką z kl. III loh (średnia ocen 4,81).  Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli uzdolnionym uczniom – Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Starosta Makowski i Wicestarosta Wyszkowski. Dodatkowo, nagrodzeni otrzymali upominki ufundowane przez Prezesa Mazowieckiej Spółki Mleczarskiej Rafała Rzepkę.
Warunkiem niezbędnym do otrzymania stypendium było uzyskanie przez ucznia w roku szkolnym 2015/2016 najwyższej średniej ocen w szkole, nie niższej niż 4,75 oraz co najmniej dobrej oceny z zachowania. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest od 1997 r.

Michał Mocek

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments