Sylwester pod gwiazdami w Jednorożcu

Po raz pierwszy mieszkańcy Jednorożca oraz goście mieli okazję przywitać Nowy Rok 2018 wspólnie na Placu św. Floriana w samym centrum. Ta noc, była naprawdę wyjątkowa, a to za sprawą wszystkich biorących udział we wspólnej niezakłóconej wesołej zabawie pod gołym niebem.

Ciepła, radosna atmosfera udzieliła się uczestnikom wspólnego sylwestra, to było niesamowite przeżycie i pełna integracja wszystkich obecnych grup wiekowych. Cieszy, kiedy jest taki spontaniczny odzew na zorganizowane wydarzenie kulturalne.
Zabawa pod gołym niebem prowadzona w znakomity sposób przez Zespół „Kristars” z Jednorożca na czele z jej liderem Panem Krzysztofem Mordwą wprowadziła we wspaniały nastrój.

Wspólne świętowanie, życzenia inicjatora całego przedsięwzięcia Wójta Gminy Jednorożec Pana Krzysztofa Stancela skierowane do mieszkańców i obecnych na Placu św. Floriana zostały ciepło przyjęte. Po czym nastąpił pokaz fajerwerków dzięki zaangażowaniu Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Gminnego Zespołu Usług Komunalnych.


Dziękuje wszystkim obecnym za wspaniałe przeżycia, kulturalną i odpowiedzialną zabawę. Serdecznie dziękuję: Wójtowi Gminy Jednorożec Panu Krzysztofowi Stancelowi za inicjatywę, obecność i wspólne świętowanie z mieszkańcami, dziękuję pracownikom Gminnego Zespołu Usług Komunalnych w Jednorożcu na czele z jej Kierownikiem Panem Krzysztofem Nizielskim za wkład pracy wniesiony w organizację Sylwestra, dziękuję Panu Robertowi Pietrzakowi za bezpłatne przekazanie drzewa i wycięcie z niego pochodni ogrzewających uczestników, dziękuję Państwu Grażynie i Wiesławowi Borkowskim za dostęp do energii elektrycznej, dziękuję obecnym funkcjonariuszom policji oraz druhom strażakom z Jednorożca za okazane wsparcie podczas trwania imprezy.

Eugenia Bonalska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments