SUKCESY MŁODZIEŻY MKS-U PRZASNYSZ 2002 i 2003

W sobotę, 7 grudnia dwie drużyny młodzieżowe MKS Przasnysz prowadzone przez trenerów BOGUSŁAWA POSTKA rocznik 2003 i JACKA KLINGERA rocznik 2002 udały się na turniej halowej piłki nożnej do Ciechanowa.

Mecze rozgrywane były na dwóch halach sportowych  każdy rocznik oddzielnie. Natomiast mecze o trzecie miejsce i finały w obydwu rocznikach odbyły się na jednej hali. W każdym roczniku grało po 10 zespołów a do półfinałów wychodziły po dwie drużyny z grup. Mecze grupowe to popis przasnyskich drużyn, które pewnie awansowały do półfinałów pokonując wszystkich rywali grupowych zajmując pierwsze miejsca w grupach. W półfinale zawodnicy Bogusława Postka zmierzyli się z Wisłą Płock, którą pewnie pokonali 3-0 i czekali na swojego rywala w finale. Drugim finalistą w tym roczniku okazała się drużyna Legionowi Legionowo. Przasnyszanie ulegli Legionowi 4-1. Był to najsłabszy mecz rozegrany podczas całego turnieju mojej drużyny mówi trener Postek szkoda, że słaba forma przypadła na finał bo wcześniej rozegrane mecze były na bardzo wysokim poziomie a niektóre akcje oklaskiwane były przez licznie przybyłą publiczność. Podopieczni Jacka KLINGERA w półfinale zmierzyli się z gospodarzami turnieju MKS Ciechanów. W regulaminowym czasie gry zdecydowaną przewagę mieli przasnyszanie jednak mecz zakończył się wynikiem 1-1 i sędziowie zarządzili rzuty karne, w których lepsi okazali się gospodarze pokonując MKS Przasnysz 3-2. W meczu o trzecie miejsce do rywalizacji doszło z drużyną z Ostrołęki, której przasnyszanie nie dali żadnych szans wygrywając 4-0.

Ostatecznie zawodnicy Bogusława Postka zajęli 2 miejsce za które otrzymali okazały puchar, srebrne medale oraz 12 piłek meczowych. Natomiast zawodnicy Jacka Klingera za 3 miejsce zostali nagrodzeni ładnym pucharem, brązowymi medalami oraz  12-stoma   parami ochraniaczy.

Po raz kolejny potwierdza się, że praca z młodzieżą w MKS Przasnysz idzie
w dobrym kierunku a świadczą o tym  chociażby osiągnięte wyniki w tym turnieju. Należy podkreślić tutaj również dobrą pracę trenerów którzy pracują społecznie i nie szczędzą swojego wolnego czasu aby przygotować drużyny do rozgrywek turniejowych.

W najbliższą sobotę 14 grudnia drużyna rocznika 2003 weźmie udział w II Memoriale Władysława Kramczyka w Radomiu. A rywalami grupowymi zawodników Bogusława Postka będą: Broń Radom, Pogoń Siedlce, Wisła Płock, Radomiak Radom.


MKS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments